بهترین فیلم استرچ

Home Forums French Forums French Advice Forum بهترین فیلم استرچ

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #13301
  Faranak
  Participant

  در این مطلب قصد داریم به یکی از کلیدی ترین محصولات پلیمری که از مواد اولیه پتروشیمی تولید می شود و بازار فروش و صادرات قابل توجه را به خود اختصاص داده است اطلاعات دقیق در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه با بررسی فرایند تولید و انواع فیلم استرچ صنعتی با ما همراه باشید.

  فیلم استرچ صنعتی چیست ؟
  تولید نایلون استرچ به عنوان آخرین مرحله برای بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد، این محصول در کارخانه جات، صنایع و کارگاه ها، برای بسته بندی پالت نهایی و حمل و نقل آن مورد استفاده قرار می گیرد.

  برخی از قابلیت استرچ عبارتند از :

  حمل و نقل راحت تر
  محافظت محصول از عوامل خارجی
  محافظت از پالت در برابر گرد و غبار و آلودگی
  ضربه پذیری بالا برای محافظت از محصول
  بررسی عرض و ضخامت تولید استرچ
  به تولید انواع سلفون پالت پیچ بدون محدودیت در عرض و ضخامت با توجه به مشخصات زیر می باشد.

  ضخامت های پر سفارش سلفون استرچ صنعتی عبارتند از :
  ۱۲ میکرون
  ۱۴ میکرون
  ۱۵ میکرون
  ۱۷ میکرون
  ۲۳ میکرون
  عرض های متداول تولید استرچ پالت عبارتند از :

  ۵cm
  ۱۰cm
  ۲۰cm
  ۳۰cm
  ۵۰cm
  اعداد و ارقام قید شده تنها برای سفاراشات متداول بوده و می توانید نمونه مورد نیاز را در ابعاد و ضخامت اختصاصی مورد نیاز خود سفارش دهید.

  وزن هر رول
  هر رول با توجه به نیاز مشتری در وزن و متراژ تعیین شده تولید می شود، اما در اکثر موارد فیلم ها با وزن های زیر تولید می شود گه عبارتند از :

  فیلم ۱ کیلویی
  فیلم ۲ کیلویی
  فیلم ۳ کیلویی
  فیلم ۵ کیلویی
  فیلم ۱۰ کیلویی
  فیلم ۳۰ کیلویی
  فیلم ۵۰ کیلویی
  مشخصات استرچ صنعتی
  تعداد لایه : ۱ لایه ، ۲ لایه و ۵ لایه
  عرض استرچ : از ۱۰ سانت الی ۱۵۰ سانت
  ضخامت استرچ : از ۱۰ الی ۳۰ میکرون
  قطر بوبین ۲ کیلویی : داخلی ۰٫۵ سانت ، بیرونی ۶ سانت
  قطر بوبین ۵ تا ۱۰ کیلویی : داخلی ۱ سانت ، بیرونی ۹ سانت
  هیچ محدودیتی در رنگبندی تولید رول استرچ پالت بند وجود ندارد، از همین رو می توانید در طیف رنگبندی گسترده، در رنگ مورد نیاز خود را ثبت سفارش کنید. با توجه به اینکه برای تولید به صورت رنگی ضایعات تولید افزایش پیدا می کند امکان قبول سفارش نمونه های رنگی در حجم های پایین وجود ندارد.

  تفاوت فیلم استرچ ۳ لایه و ۵ لایه چیست ؟
  تشخیص استرچ ۳ لایه با ۵ لایه حتی برای تولید کنندگان هم کاری بسیار دشوار است، اما با این حال با استفاده از نمونه های ۵ لایه آن بازده ای بسیار بیشتری را مشاهده خواهید کرد. اما چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟ استرچ های ۳ لایه و ۵ لایه هیچ تفاوتی از لحاظ مواد اولیه تولید ندارند، بلکه تنها تفاوت آن در نوع دستگاه تولید آن است. با توجه به این امر استرچ های سه لایه با دستگاه های چینی اما استرچ های ۵ لایه با دستگاه های اروپایی تولید می شوند.

  برخی از ویژگی های استرچ ۵ لایه عبارتند از :

  مقاومت و استحکام بیشتر
  کشسانی ۱۰۰ الی ۳۰۰ برار بیشتر
  سر و صدای کمتر در هنگام باز کردن رول
  فیلم استرچ صنعتی ( PE ) چه تفاوتی با غذایی ( PVC ) دارد ؟
  همانطور که از نام آن مشخص است استرچ های صنعتی برای بسته بندی محصولات و کارخانه جات کاربرد وسیعی دارد اما فیلم استرچ غذایی یا همان پی وی سی برای مواد غذایی استفاده می شود که کاملا بهداشتی بوده و می تواند به صورت مستقیم با مواد غذایی در ارتباط باشد.

  از لحاظ کاربرد و کشسانی و ضخامت تفاوت چندانی در این دو نوع وجود ندارد، تنها تفاوت ظاهری در بین فیلم استرچ پلی اتیلن و فیلم استرچ پی وی سی این است که نمونه پی وی سی شفاف و براق تر است.

  مشخصات فیلم استرچ بسته بندی
  همانطور که پیشتر گفتیم خط تولید استرچ صنعتی سانیا پلاست با استفاده از دستگاه ۳ لایه و ۵ لایه قادر به تولید نایلون استرچ غذایی و صنعتی بدون محدودیت در ابعاد و ضخامت می باشد با توجه به نیاز مشتری می باشد.

  متراژ رول : متراژ یا همان وزن بسته بندی رول با توجه به نیاز مشتری بسته می شود، هر چقدر متراژ رول بیشتر باشد به علت کاهش مصرف بوبین قیمت پایین تر می آید اما استفاده از آن سخت تر می شود.
  ضخامت : به صورت معمول این محصول از ۱۰ تا ۳۰ میکرون سفارش داده می شود اما بنا به درخواست مشتری امکان تولید تا ۵۰ میکرون هم وجود دارد.
  عرض تولید : پلاستیک استرچ از عرض ۱۰ تا ۱۵۰ سانت قابل تولید می باشد.
  تعداد لایه ها : در بازار ایران پر سفارش ترین نوع های استرچ نمونه های ۳ لایه و ۵ لایه می باشد که هر چقدر تعداد لایه ها بیشتر شود مقاومت و استحکام آن نیز افزایش پیدا می کند.

  Four Interesting Information about the Plastic Products Industry

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.